Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

Tahlil Sonuçları
Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Tahlil sonuçlarını resmi web sitesi üzerinden göstermekteyiz.

Hastane Randevu
Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesinden telefon ile randevu almak için 182 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir. İnternet üzerinden Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Randevu almak istiyorsanız, MHRS yani Merkezi Hekim Randevu Sistemini kullanmanız gerekmektedir.

Online Hastane Randevu
Hastane randevu, MHRS hastanelerden randevu alabilmeniz için geliştirilmiş olan Randevu sistemidir. MHRS’nin açılımı Merkezi Hekim Randevu Sistemidir. Daha önce hiç randevu almamışsanız MHRS’ye üye olmanız gerekmektedir. Üye olmadan giriş yapmak istiyorsanız e-devlet üzerinden de giriş yapabilirsiniz.

Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim
Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri,

Adres: Talatpaşa Bulvarı Samanpazarı / ANKARA
Telefon: (0312) 306 50 00
Faks: (0312) 310 96 40
Çayyolu Semt Polikliniği
Adres: Ümit Mahallesi 8. Cadde 421. Sokak No: 20 Ümitköy- Çayyolu / ANKARA
Telefon: 0312 236 32 07 / 0312 236 32 08
Faks: 0312 236 32 23

Otomobille: Atatürk Bulvarını takip edip Opera kavşağından sağa girin, ilk kırmızı ışığı (İbn-i Sina Kavşağı) düz karşı”ya geçin, hiçbir tarafa sapmadan ilerleyin. Kırmızı ışığa 600 metre mesafede sağdaki açık yeşil renkli bina.
Toplu taşım: Direkt araç bulunmamaktadır. Kızılay´a geldikten sonra Ziya Gökalp Caddesi´nden giden araçlarla Kurtuluş´a ulaştıktan sonra yürüyerek 500 metre

Eskişehir Yolu tarafından:

Atatürk Bulvarı´na ulaştıktan sonra yukarıda bahsedilen güzergahı takip ederek ulaşılabilir

Emek / Bahçelievler:

Otomobille: Tandoğan Kavşağı’ndan Talatpaşa Bulvarı (Yenimahalle”den gelen yolun devamı)”na çıkıp sağa dönerek devam edin. İbn-i Sina kavşağını düz karşıya geçin, hiçbir tarafa sapmadan ilerleyin. Kırmızı ışığa 600 metre mesafede sağdaki açık yeşil renkli bina.
Toplu taşım: Ankaray ile Kurtuluş´a gelin, yürüyerek 500 metre.

Yenimahalle / Demetevler:

Otomobille : Talatpaşa Bulvarı (Yenimahalle”yi şehir merkezine bağlayan cadde)”nı takip edin, İbn-i Sina Kavşağı´nı düz karşıya geçin, hiçbir tarafa sapmadan ilerleyin. Kırmızı ışığa 600 metre mesafede sağdaki açık yeşil renkli bina.
Toplu taşım: Direkt araç bulunmamaktadır

Keçiören:

Otomobille: Talatpaşa Bulvarı”na kadar gelip sola dönün, İbn-i Sina Kavşağı”nı düz karşıya geçin, hiçbir tarafa sapmadan ilerleyin. Kırmızı ışığa 600 metre mesafede sağdaki açık yeşil renkli bina.
Toplu taşım: direkt araç bulunmamaktadır.
*Otomobille gelecek olan hastalarımızın dikkatine: Hastanemizin bulunduğu bölgede park sorunu yaşanmaktadır.

Park yerleri:

En yakın park yeri : Hastanenin yan sokağında hastanenin bitiminden 30 metre sonra Cebeci Stadı´nın yanındaki park yerleri

Hastanenin cadde tarafında karşısındaki ara sokaklar

Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adresi


Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları

Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

Aşağıdaki kırmızı yazılı linke tıklayarak Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesinin resmi web sitesi üzerinden tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.
Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

MHRS GİRİŞ

Online Hastane Randevu

Tahlil Sonuçları

Oy Verin.