Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi

1905 yılında inşaa edilen Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi o vakitlerde daha çok tüberküloz hastalarına hizmet vermeye başlamıştır.

1963 senesinde yeni bina eklendi. Göğüs hastalıkları asistanı yetiştirmeyei 1970 senesinde Özel Dal Eğitim Hastanesi olduğunda başlamıştır.

Göğüs Cerrahi Merkezi 1981’de eklenmiştir. 1980’li yılların sonunda verem dışında diğer akciğer hastalarına da hizmet verilmeye başlanmıştır. Günümüzde az sayıda tüberküloz hastalarına hizmet verilmektedir. Daha çok akciğer ve göğüs kafesindeki diğer organların hastalıkları için hizmet verilmektedir.

Hastane, İSO 9001/2000 uluslar arası kalite belgesini 2005 yılında almıştır.

Akciğer nakli ünitesi, cerrahi yoğun bakım ünitesi ve kemoterapi ünitesiyle beraber 200 yataklı yeni hastane 2011 yılında faaliyete geçmiştir. 2015 senesinde ileri teknoloji ile donatılmış solunumsal yoğun bakım ünitesi, laboratuvarlar, ileri bronkoskopi ve pulmoner rehabitilasyon üniteleri açılmıştır.

Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi Tahlil Sonuçları

Yedikule Göğüs Hastalıkları hastanesi tahlil sonuçları ve laboratuvar sonuçları için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. T.C kimlik numarası ve güvenlik doğrulamasını doğru yapmanız gerekmektedir.

Tahlil Sonuçları

MHRS Randevu Al

Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesinden randevu almak için 182 numarasını çevirebilirsiniz. Online randevu almak için ise aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Sizi MHRS sistemine yönlendirmektedir.

http://www.hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/

Telefon No: 182

İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Adres Kazlıçeşme Mh, Belgrat Kapı yolu Cad No:1, 34020 Zeytinburnu/İstanbul
Telefon +90.(0212) 409 02 00 / 02 02
Faks 0212 547 22 33
E-Mail hasta.haklari@yedikulegogus.gov.tr
Web https://yedikulegoguseah.saglik.gov.tr/

Diğer Yazı

Maltepe Devlet Hastanesi

Maltepe Devlet Hastanesi

Maltepe Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Maltepe Devlet Hastanesi tahlil sonuçları ve laboratuvar sonuçları için aşağıdaki …

2 comments

  1. Laboratuvar tahlil sonuçlarını göremiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir