Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu

SSK Okmeydanı Hastanesi

14.02.1971 senesinde Sağlık Bilimleri Üniversitesi Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Beyoğlu Hastanesi adı altında 1000
ruhsatlı yatak sayısıyla hizmete açılmıştır.

SSK Okmeydanı hastanesi hizmete başladığında bazı kliniklerde tam, bazı kliniklerde ise yarım süre asistan yetiştirme yetkisi bulunmaktadır.

Bazı kamu kurum ve kuruluşlarına ait sağlık birimlerinin Sağlık Bakanlığına devredilmesine dair kanun uyarınca, 18.02.2005 tarihinden itibarenT.C Sağlık Bakanlığı’na devredilmiştir. adı “T.C. Sağlık Bakanlığı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi” olarak değiştirilmiştir. Halen faaliyetlerini Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak bu isimle sürdürmektedir.
“Bebek Dostu Hastane” unvanını taşıyan hastanemizde; annelere bebeklerini nasıl emzirecekleri konusunda bilgi verilmektedir. A ve B Polikliniklerinde “Emzirme Odaları” bulunmaktadır. Emzirme odalarında; oturma grupları, alt değiştirme yerleri mevcuttur.

2009 yılının Mart ayından itibaren Hekim Seçme Logosunu alarak “Hekim Seçme Uygulaması” na başlamıştır.

Hastanemiz her branşta 7 gün 24 saat daimi nöbet esasına göre çalışmaktadır.

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu 

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu COVID-19 pandemisi sırasında Türkiye’de görülen ilk vakalara baktı. Bu muayeneler sırasında koronavirüsü kaptı. Uzun bir süre tedavi altında kalan Taşcıoğlu, 1 Nisan 2020 tarihinde COVID-19 nedeniyle öldü. Cenazesi Nakkaştepe Mezarlığı’na defnedildi. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin adı Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi olarak değiştirildi.
https://tr.wikipedia.org/wiki/Cemil_Ta%C5%9Fc%C4%B1o%C4%9Flu

Tahlil Sonuçları

SSK Okmeydanı Hastanesi tahlil sonuçları ve laboratuvar sonuçları için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Hastalarımız, laboratuvar sonuçlarını görmek için sms doğrulaması yapması gerekmektedir. Hasta kayıt esnasında belirttiğiniz cep telefonu numaraları listelenmektedir. Telefon numaranız kayıtlarla eşleşmiyorsa; hastanemiz Hasta Kayıt veya Danışma personellerine kimlik bilgilenirinizle başvurarak güncel numaranızı kayıt ettirmeniz gerekmektedir.

Tahlil Sonuçları

MHRS Randevu Al

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Hastanesinden randevu almak için 182 numarasını çevirebilirsiniz. Online randevu almak için ise aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Sizi MHRS sistemine yönlendirmektedir.

http://www.hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/

Telefon No: 182

letişim ve Ulaşım Bilgileri

Adres Kaptan Paşa Mahallesi, Darülaceze Cad. No:27, 34384 Şişli/İstanbul
Telefon (0212) 314 55 55
Faks 0212 221 78 00
E-Mail hastailetisim@okmeydani.gov.tr
Web https://cemiltascioglush.saglik.gov.tr/

Diğer Yazı

Maltepe Devlet Hastanesi

Maltepe Devlet Hastanesi

Maltepe Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Maltepe Devlet Hastanesi tahlil sonuçları ve laboratuvar sonuçları için aşağıdaki …

3 comments

  1. Hasan Ali Türkmen

    T4 TSH kan testi verdik 15 gün oldu sonuç halen çıkmadı kızım 2 yaşında ve lütfen yardımci olun

  2. Covid19 test sonucu mu öğrenmek istiyorum

  3. merhaba test sonucu ogrenmek istiyorum e nabizdan bakamiyorum lutfen yardimci olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir