Patnos Devlet Hastanesi

Patnos Devlet Hastanesi

Patnos devlet hastanesi Tıbbi Sağlık Merkezi olarak, 1986 senesinde ilçenin merkezinde bulunan 3 katlı binada hizmete başlamıştır. 1 yıl sonra 20 yataklı hale getirilmiştir. İlçede ki nüfusun artmasıyla beraber 2006 senesinde, çevre sağlık ocakları ve lojmanlar hastanenin bünyesine katılmıştır. Ek binalarla beraber 70 yataklı hale gelmiştir.

2009 senesinde Bitlis yolu üzerinde T.C Sağlık Bakanlığı’nın katkılarıyla 26.960 m2 kapalı alanda 150 yataklı hastane temelleri atılmıştır. 19 Aralık 2011 tarihinde hizmete başlamıştır.

Patnos Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları

Tahlil sonuçları ekranına aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz. Linkler hastanenin resmi adreslerinden alınmıştır. Ulaşılamayan siteler için resmi adresine girip teyit etmeniz gerekmektedir. Diğer bir seçenek olan E-Nabız adresinden tahlil sonuçlarını kontrol edebilirsiniz.

Tahlil Sonuçları

Patnos Devlet Hastanesi Randevu Al

Devlet hastanelerinden randevu almak için geliştirilmiş olan MHRS Randevu sistemi ile hemen randevu alabilirsiniz. Telefon ile randevu almak için ise 182 numarasını çevirebilirsiniz.

http://www.hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/

Telefon No: 182

İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Adres Adilcevaz yolu üzeri 5.km Ağrı/Patnos
Telefon 0472 616 1556
Faks 0472 616 1194
E-Mail patnosdh@saglik.gov.tr
Web https://patnosdh.saglik.gov.tr/

Diğer Yazı

Maltepe Devlet Hastanesi

Maltepe Devlet Hastanesi

Maltepe Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Maltepe Devlet Hastanesi tahlil sonuçları ve laboratuvar sonuçları için aşağıdaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.