İzmir Bozkaya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Tahlil Sonuçları
İzmir Bozkaya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Tahlil sonuçlarını resmi web sitesi üzerinden göstermekteyiz.

Hastane Randevu
İzmir Bozkaya Eğitim ve Araştırma Hastanesinden telefon ile randevu almak için 182 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir. İnternet üzerinden İzmir Bozkaya Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Randevu almak istiyorsanız, MHRS yani Merkezi Hekim Randevu Sistemini kullanmanız gerekmektedir.

Online Hastane Randevu
Hastane randevu, MHRS hastanelerden randevu alabilmeniz için geliştirilmiş olan Randevu sistemidir. MHRS’nin açılımı Merkezi Hekim Randevu Sistemidir. Daha önce hiç randevu almamışsanız MHRS’ye üye olmanız gerekmektedir. Üye olmadan giriş yapmak istiyorsanız e-devlet üzerinden de giriş yapabilirsiniz.

İzmir Bozkaya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
İzmir Bozkaya Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri,
Adres : Saim Çıkrıkçı cad. no : 59 Bozyaka/İZMİR
Santral : (0232) 250 50 50
Fax Santral  : (0232) 261 44 44

Adres TarifiKarabağlar ilçesi Bozyaka semtinde bulunan hastanemiz, Üç yol metro durağına yaklaşık 10 dk. yürüyüş mesafesinde olup, otobüs seferleri ile de tüm ilçe ve semtlerden kolay ulaşım sağlanabilir.
Hastanemize telefonla ulaşmak için şehir içi 250 50 50 santral numarasını tuşladığınız da telesekretere ulaşırsınız. Dahili numarayı biliyorsanız doğrudan bağlanabilirsiniz, bilmiyorsanız santral operatörüne yönlendirilerek ilgili kişiye ulaşabilirsiniz.

İzmir Bozkaya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adresi

Harita üzerinde hastaneyi görmek için aşağıdaki linke tıklayınız.
İzmir Bozkaya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adresi

Doktor Çalışma Planına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
http://88.255.121.2:27010/hekimcalisma

İzmir Bozkaya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

Aşağıdaki kırmızı yazılı linke tıklayarak izmir bornova hastanesinin resmi web sitesi üzerinden tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

İzmir Bozkaya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

PACS Sonuçları için aşağıdaki linke tıklayınız.

http://88.255.121.2:27015/pacs/

MHRS GİRİŞ

Oy Verin.