Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

Tahlil Sonuçları
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Tahlil sonuçlarını resmi web sitesi üzerinden göstermekteyiz.

Hastane Randevu
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi nden telefon ile randevu almak için 182 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir. İnternet üzerinden Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi için Randevu almak istiyorsanız, MHRS yani Merkezi Hekim Randevu Sistemini kullanmanız gerekmektedir.

Online Hastane Randevu
Hastane randevu, MHRS hastanelerden randevu alabilmeniz için geliştirilmiş olan Randevu sistemidir. MHRS’nin açılımı Merkezi Hekim Randevu Sistemidir. Daha önce hiç randevu almamışsanız MHRS’ye üye olmanız gerekmektedir. Üye olmadan giriş yapmak istiyorsanız e-devlet üzerinden de giriş yapabilirsiniz.

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İletişim
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri,

Adres:Şehit Ömer Halisdemir Cad. Dışkapı / Ankara
Tel
: (0 312) 596 20 00
Fax: (0 312) 318 66 90

Hastane Ulaşımı

Kızılay’dan: 317 (ÖHO,EGO) BAĞCILAR-ULUS İÇAYDINLIK, 408 – GÜNEŞEVLER-HASKÖY-ATAKULE-ÇANKAYA, 492 – KUZEY ANKARA-ULUS-BAKANLIKLAR, 317 – BAĞCILAR-KIZILAY-ULUS-İÇAYDINLIK, 427 – SUBAYEVLERİ-BAKANLIK-A.AYRANCI, 413 (EGO,ÖHO) ALTINPARK-ÇANKAYA,
Havaalanından Hastanemize gelmek için Belko Air otobüsü ile Dışkapı durağında inerek hastanemize ulaşılabilirsiniz. Otobüsle havaalanından Dışkapıya takriben 27 dakika içerisinde ulaşmaktadır…

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adresi


Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

Aşağıdaki kırmızı yazılı linke tıklayarak Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi nin resmi web sitesi üzerinden tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.
Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

MHRS GİRİŞ

Online Hastane Randevu

Tahlil Sonuçları