Bağcılar Devlet Hastanesi

Bağcılar Devlet Hastanesi

Bağcılar devlet hastanesi 2002 senesinde temelleri atılan Bağcılar eğitim ve araştırma hastanesi 2006 yılının 15 Kasım tarihinde hasta kabulüne başlamıştır. 2007 senesinde Sayın Prof. Dr. Recep Akdağ’ın katılımıyla hastanenin tüm birimleri hizmete başlamıştır.

Güngören, esenler ve bağcılar ilçelerinin kesiştiği alanda bulunan hastane yaklaşık 2.000.000 nüfusa hitap etmektedir. Deprem yönetmeliğine uygun yapılan bağcılar devlet hastanesi 12 bloktan oluşup 62.200 m² alana sahiptir.

Günde ortalama 5.000 hasta muayene olurken, yılda ortalama 2.000.000 hasta muayene olmaktadır. Yatak kapasitesi 438’dir.

100’den fazla poliklinikte hizmet veren ve teknolojik açıdan geniş cihazlara sahip olan hastanede 1600 personel hizmet vermektedir.

213 hasta odasında 1 ve 2 kişilik özel yatakları bulunan, 24 saat boyunca sıcak su, havalandırma ve merkezi ısıtma sistemlerinin yanı sıra, ziyaretçiler ve hasta yakınları için ayrılmış ziyaretçi odaları ve çocuklar için oyun salonları mevcuttur.

İstanbul’un en çok yoğun bakım yatağı olan bu hastanede 36 adet yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. 112 hava ambulansı ile hasta nakli hizmeti veren bağcılar devlet hastanesi İstanbul’daki nadir hastanelerden birisidir.

Tamamen dijital ortama uygun olarak hizmet veren hastanede tetkikler günü birlik yapılmaktadır. Hastaların işlemleri en kısa sürede yapılabilmektedir.

Radyoloji Film Sonuçları

Bağcılar eğitim ve araştırma hastanesi radyoloji film sonuçları için aşağıdaki linke tıklamanız gerekmektedir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • İnternet üzerinden tetkik sonuçlarına ulaşabilmeniz için istenen bilgilerin nüfus cüzdanında yer aldığı gibi girilmesi gerekmektedir.
  • Mobil cihazınızda veya bilgisayarınızda Adobe Reader (.pdf) oynatıcının yüklenmiş ve güncel olması gerekmektedir. https://get.adobe.com/reader/?loc=tr dilerseniz bu linkten indirebilirsiniz.
  • Yukarıdaki maddelerin doğru olmasına rağmen tetkik sonuçlarına ulaşamıyorsanız farklı bir web tarayıcısında denemenizi tavsiye ederiz.
  • Barkod üstündeki kişisel bilgilerinizi kimse ile paylaşmayınız.
  • Hasta kabul ve kayıt işlemleri sırasında e-mail adresinizin güncel olduğundan emin olunuz.
  • “Sorgula” butonuna tıkladıktan sonra açılan ekranda “Rapor” butonuna basın. Ekranda “pop-up” engellemelerinde “İzin Ver” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.
Bağcılar Devlet Hastanesi Radjoloji Sonuçları

 

http://85.111.77.153/radyolojiSonuc/Default.aspx

Bağcılar Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları

Bağcılar devlet hastanesi tahlil sonuçları sayfasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sizden istenen T.C Kimlik No, Ad, Soy ad, Örnek No ve Ekranda gördüğünüz Güvenlik Kodunu doğru girmeniz gerekmektedir. Ardından Tamam butonuna bastıktan sonra sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bağcılar Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları
Tahlil Sonuçları

Devlet Hastanesi Randevu Al

Bilindiği gibi artık tüm devlet hastanelerinden randevu almak için MHRS Randevu sistemi kullanılmalıdır. Randevu için 182 numarası aranmalı veya aşağıdaki web sitesinden yapılmalıdır.

http://www.hastanerandevu.gov.tr/Vatandas/

Telefon No: 182

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Hastaneden geçen otobüs hatlarını görmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Otobüs Hatları

Bağcılar Merkez Bina İletişim Bilgileri

Adres Merkez Mahallesi Dr. Sadık AHMET Caddesi BAĞCILAR
Telefon 0 (212) 440 40 00
Faks 0 (212) 440 42 42
E-Mail istanbuleah30@saglik.gov.tr
Web https://bagcilareah.saglik.gov.tr/

Diğer Yazı

Maltepe Devlet Hastanesi

Maltepe Devlet Hastanesi

Maltepe Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Maltepe Devlet Hastanesi tahlil sonuçları ve laboratuvar sonuçları için aşağıdaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir